Блог


Експерименти зі смузі: як придумати свій улюблений рецепт
17.10.2020 455
Експерименти зі смузі: як придумати свій улюблений рецепт
Смузі - чудовий напій для тих, хто любить винаходити нові смакові поєднання в кулінарії і, звичайно, обирає здоровий спосіб життя.Придумуючи власні рецепти приготування смузі, можна експериментувати не тільки з незвичайними поєднаннями інгредієнтів, а й за допомогою різних опцій в налаштуваннях блен..
Навісні замки
17.10.2020 473
Навісні замки
Найстаріший на сьогодні замок був виявлений в 1843 р експедицією Еміля Боти в палаці ассірійського царя Саргона II (721-705 рр. До н. Е.) В верхів'ях річки Тигр (зараз Ірак). Вертикально розташований дерев'яний корпус, в якому рухався дерев'яний горизонтальний засув, був укріплений на зовнішній пове..
Коли на вулицю не можна - є сушарка для білизни!
17.10.2020 429
Коли на вулицю не можна - є сушарка для білизни!
У минуле пішли ті часи, коли міські вулиці прикрашало білизна, розвішані на мотузках за балконами і тріпоче на вітрі. У деяких випадках це суперечить місцевим нормативним вимогам, а іноді просто неможливо власними руками Випрані, що дав не дешево білизна, віддати на поталу сажі, кіптяви і вихлопних ..
Як вибрати аксесуари для ванної кімнати
17.10.2020 483
Як вибрати аксесуари для ванної кімнати
Інтер'єр ванної кімнати в першу чергу говорить про смак господаря. В умовах сучасного розмаїття асортименту вибрати відповідні предмети меблів дуже просто. Але разом з красою аксесуари для ванної повинні бути практичними і безпечними.Простота і надійністьВибираючи предмети побуту для ванної, слід в ..
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)