Ваш кошик порожній :(

Інтер'єр ванної кімнати в першу чергу говорить про смак господаря. В умовах сучасного розмаїття асортименту вибрати відповідні предмети меблів дуже просто. Але разом з красою аксесуари для ванної повинні бути практичними і безпечними.

Простота і надійність

Вибираючи предмети побуту для ванної, слід в першу чергу оцінити їх надійність. Аксесуари на шурупах, які вгвинчуються в стіну, витримують набагато більшу вагу, ніж самоклеючі або вакуумні кріплення. Тримачі на присосках дозволяють легко змінити положення предмета, вони не псують кахель, але виростає ймовірність падіння. Також бажано вибирати аксесуари з небитких матеріалів.

Практичність

Нерідко поняття «аксесуар» подається як щось декоративне, оригінальне, але не варто забувати і про практичність предметів побуту. Вибираючи утримувач для рушника, слід мати на увазі, що на гачку рушник сушиться НЕ розправленим - тоді можна вибрати кільцевої або поворотний механізм. Також не варто забувати про догляд за аксесуарами: вони повинні бути легко протирати.

Вологостійкість

Відповідними для ванної будуть такі матеріали, як пластик, метал, акрил, штучний камінь, кераміка, скло і вологостійке дерево. Пластикові матеріали - найдешевші, трохи дорожче металеві, скляні, і найдорожчі - керамічні. Ванна кімната - приміщення з підвищеною вологістю. Не зайвим буде придбати спеціальний вологостійкий вентилятор. Фахівці радять купувати вентилятор з вбудованим гидростатом, який дозволить в цілому уникнути проблем з вологістю повітря, але такий агрегат коштує дорожче.

Зносостійкість

Найбільш стійкими, безумовно, є камінь, дерево і кераміка. Такі матеріали прослужать довго, але вони вимагають спеціального догляду.

Візуалізація

Правильно підібрані аксесуари також можуть візуально розширити або звузити простір. Щоб ванна кімната здавалася більше, слід одну зі стін витримати в світлих тонах, а на протилежній повісити велике дзеркало. Аксесуари слід підбирати яскравого кольору: таким чином увагу буде акцентуватися на них, а завдяки світлому простору кімната стане набагато ширше.

Якість

У магазині практично неможливо візуально оцінити, прослужить річ довго або зіпсується за кілька місяців. Неякісна продукція відрізняється, в першу чергу, матеріалом: скло тонше, в дереві майже непомітні розшарування, з стали облазить напилення. В даному випадку може допомогти порівняння ваги - якісна річ завжди трохи важче.

Наш інтернет-магазин Bombay допоможе вам підібрати правильні і недорогі аксесуари в Вашу ванну кімнату.


Пов'язані товари